teisipäev, 27. juuli 2021

Ümbrik pulmadeks

Paluti teha pulmadeks kaart, kuhu saab lisaks õnnesoovidele lisada ka kingituse, mis mahuks ümbrikusse. Seepeale tuli mul mõte valmistadagi hoopis kaunistustega ümbrik. 


Ümbriku valmistamist alustasin selle välja lõikamisega. Kasutasin Cricut masinat ja sealset tasuta mustrit. Ümbriku sisule tegin reljeefplaadiga mustri, õmblesin ääred õmblusmasinaga ja liimisin ümbrikusse. Voltisin ja liimisin ümbriku kokku. Teisele poole lõikasin ristkülikukujulise valgest paberist tüki ja kaunistasin samuti nagu tegin seda ümbriku sisuga. Seejärel alustasin lillede valmistamisega. Võtsin kalka paberi ja tembeldasin sinna valge reljeefpulbriga lilled. Lõikasin need lõiketerade abil välja ja värvisin Copic markeritega ära. Liimisin kuumaliimiga ümbrikule. Lisasin lillede vahele lehti, mis olin samuti lõiketeradega eelnevalt välja lõiganud.


Ümbriku teisele poolele lõikasin pika ristkülikukujulise paberist tüki. Sinna peale liimisin Cricut masinaga vinüülist välja lõigatud nimed. Lipsiku taha panin 3D padjakesed ja liimisin ümbrikule. Kõige viimasena valmistasin tasku, mis käib ümbriku sisse. Selleks lõikasin vastava suurusega paberi ja murdsin keskelt pooleks. Pealmisele osale lõikasin veel ühe ristküliku, millele tegin reljeefplaadiga mustri ja õmblesin ääre. Seejärel liimisin alusele. Paigaldasin üles kaks öösi ja nendest läbi pistsin valge paela. Peale seda oli ümbrik kinkimiseks valmis.

Kommentaare ei ole:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...