kolmapäev, 1. aprill 2020

Beebiraamat


Valmis sai üks järjekordne raamat. Samas on seekord tegemist natukene erilisema raamatuga kui reisiraamatud. See on meie pesamuna beebiraamat ja selle valmimiseks on kulunud lausa terve aasta. 


Kui eelnevate lastega täitsin poest ostetud beebiraamatuid siis sellel korral otsustasin teha natukene teisiti. Tahtsin olla vaba selles, mida raamatusse kirja panna ja mida mitte. Kui on lüngad, mida täita tuleb, muutub raamat nende lünkade tühjaks jätmisel poolikuks. Sellise tulemuse vältimiseks saigi ise raamat tehtud.


Raamatu sisustasin eelkõige erinevate piltidega. Lisaks sellele kirjutasin juurde tähtsamaid sündmusi või tegevusi mida kindlal kuul tehtud sai. Lisaks joonistasin hambakaardi kuhu märkisin hammaste tulekud ja igakuiselt said kirja kaal ning pikkus. Raamatu ülesehitus algas ootusajast ja sünnitsest. Sellele järgnesid 12 kuud. Igas kuus siis kõik vastav, mida tehtud sai. Kõige lõpus on aga pisikene sugupuu. Kahele lehele mahtusid ära veel beebi sünnikaart ja beebi aasta. Neid kahte kujundust on võimalik tellida siit.


Kui lõpuks raamatut käes hoidsin tundsin, et see oli seda vaeva väärt. Kuigi oli raske ennast igakuiselt sundida sissekandeid tegema on nüüd mõnus raamatut vaadata ja lugeda asjadest, mis juba meelest ära hakkavad minema.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...