neljapäev, 22. detsember 2022

Kaardid Jõuludeks


Eelmisel aastal oli pühade ajal nii palju erinevat tegevust, et ei jõudnud kaartegi teha. Sellel aastal võtsin kohe juba varakult asja käsile, et kaardid ikka saadetud saaks.

Piparkoogimajakesega kaardi valmistamiseks kasutasin valget kartongi, mis sai põhjaks. Sellele liimisin peale värvilise mustriga paberi ja prinditud kalkapaberile kirjutatud sõnumi. Värvisin Copic markeritega tembeldatud pildid. Toimetasin piltidega nagu alati. Liimisin kõik alumisele paberile ja valmis ta oligi. 


Teise kaardi erinevuseks on kasutatud läbipaistev kuppel, mille sisse saab lisaks piltidele pudistada litreid ja muid peenemaid kaunistusi. 


Kõik muu on tehtud sarnaselt eelnevale kaardile. Erinevuseks on vaid sõnumi paberi taust, mis sellel korral on naturaalne paber. 


Kolmas kaart oli mul juba osaliselt valmis aasta varem, kuid nüüd sai asi täielikult vormistatud. Kasutasin kuplile sarnast tehnikat aga sellel korral valmistasin puru sisaldava osa ise.


Lisaks kasutasin erinevaid värvilisi pabereid ja loomulikult ka tembeldamist ja värvimist. Liimimisel kasutasin palju 3D padjakesi ja lisasin ka must-valge nööri.


Selle aasta viimane kaart sai lihtne aga armas. Lisaks suusatamist nautivale elevandile kasutasin kaunistamiseks õmblemist ning sellele kaardile sai ka teine sõnum. 

Kommentaare ei ole:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...