Laupäev, 1. oktoober 2022

Õmmeldud kosmeetikakott

Oma katsetustel õmblemise maailmas oli aeg proovida teha kosmeetikakotti. See tundub natukene keerulisem kui tegelikult on. Siiski aga peab mainima, et harutamist tuli ette päris palju. Küll ei tulnud vatiinile õmmeldud triibud sirgelt, küll oli kokku õmmeldud kott natukene vildakas. 


Alustasin siis õmblemist kanga vatiinile õmblemisega aga see ei olnud selline kohev vatiin vaid tihke puuvillast valmistatud vatiin. Õmblesin triibud, kuna see tundus alustamiseks kõige lihtsam. No tegelikult ikka ei olnud ja uut tükki õmmeldes alustasin triipude õmblemist keskelt liikudes alguses ühele poole ja seejärel teisele poole. Luku otstesse õmblesin samuti kanga nagu olen juba varem õmmelnud ja varasemates postitustes see ka kirjas. Seejärel õmblesin luku koti külge (samuti varasemates postitustes). 


Seejärel oli natukene pusimist, et voodriga osa jääks peale ja õmmelda on vaid kaks otsa. Kuna eraldi pilte ei ole, siis soovitan vaadata mõnda videot. Neid õpetusi on palju ja saab kindlasti parema ülevaate. Igatahes minu koti nurgad on lõigatud 7x7 cm ja seejärel kantidega kokku õmmeldud.


Koti viimistlemiseks õmblesin kotile sildikese ning lisaks kinnitasin lukule nööri, et kotti oleks lihtsam kinni ja lahti tõmmata. 

Kommentaare ei ole:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...